Nasz serwis używa plików cookies. Klikając „Akceptacja” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies. Akceptacja

Agrotkanina, agrowłóknina

Zachwaszczenie jest jednym z najbardziej podstawowych problemów ogrodnictwa. Usuwanie niechcianych roślin jest procesem żmudnym, a jednocześnie delikatnym – należy wykazać się ostrożnością w stosunku do uprawianych roślin. Kiedy uprawiany obszar zajmuje duże tereny, jest to istotny problem. Coraz łatwiej jednak jest znaleźć znacznie bardziej efektywne metody odchwaszczania niż tradycyjne odchwaszczanie ręczne. Jedną z nich może być agrotkanina – bezpieczny i naturalny sposób, który pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i pracy.

Agrotkanina występuje także pod innymi nazwami, takimi jak mata antychwastowa, tkanina ściółkująca lub mata szkółkarska. Dotychczas używane głównie w szkółkarstwie, rolnictwie i profesjonalnym ogrodnictwie, stają się coraz bardziej doceniane i powszechniej używane w ogrodach przydomowych. Ich działanie opiera się na określonej grubości i gęstości – materiał hamuje rozwój chwastów i nie pozwala im przebić się przez swoją powierzchnię, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie dodatkowych środków odchwaszczających. Agrotkanina wykonana jest z cienkiego materiału tkanego z włókien polipropylenowych PP, dzięki czemu jest odpowiednio wytrzymała, ale też nie hamuje wzrostu roślin. Przepuszcza wodę i światło słoneczne – w technologii została zastosowana stabilizacja UV. Efektem takiej konstrukcji jest lepsza wilgotność i temperatura gleby, a w efekcie także szybszy i lepszy wzrost.

Oferujemy także inne wyposażenie pomocnicze ogrodu, takie jak agrowłóknina, geosiatka, geotkanina, czy też przydatne przy mocowaniu mat do podłoża szpilki i kołki – dzięki nim konstrukcja jest bardziej stała i działanie wiatru nie wpłynie na jej ułożenie.

Agrotkanina, agrowłóknina W tej kategorii nie ma produktów.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Telefon:(+48) 666 225 644 (+48) 793 978 002

Napisz do nas wiadomość

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane